In continuare impreuna

Isis Medical Center va ajuta sa va adaptati la noul stil de viata odata cu micutul dumneavoastra.

Moderator: Sorina

In continuare impreuna

Mesajde ramona 79 » Joi Noi 08, 2012 2:30 pm

Imagine
Pentru ca accesul la serviciile medicale private este limitat in tara noastra din motive financiare, Spitalul Privat Isis vine in intampinarea ta si te ajuta sa ai grija de sanatatea copilului tau.
Abonamentul special de sanatate cuprinde un pachet de servicii medicale complexe, complementare recomandate de medicii pediatrii pentru a fi efectuate anual astfel incat tu sa fii sigura ca sanatatea copilului tau evolueaza in conditii optime.
Am adaugat si niste discounturi speciale, astfel incat tu sa iti faci cat mai putine griji!
Imagine
analize medicale anuale: Hemoleucogramă completă, Grup sangvin, RH, Calciu total, Calciu ionic, Uree serică, Creatinină, Acid uric, TGO, TGP, Sideremie, Magneziu seric, Fosfatază alcalină, Sumar de urină, Urocultură (la nevoie), Exsudat nazal, Exsudat faringian, Coprocultură, Examen coproparazitologic (la recomandarea medicului);
control pediatric lunar: inclus
prima vizită la domiciliu în primele 14 zile de la naștere: inclusă (monitorizarea evoluției și creșterii, toaleta și masajul bebelușului, consiliere privind alăptarea și îngrijirea nou-născutului);
ecografie abdominală: 1 inclusă (la recomandarea medicului);
profilaxie rahitism: inclusă;
vaccinare: inclusă (manoperă);
Dacă optezi pentru schema de vaccinare alternativă, trebuie doar să suni cu 48 de ore înainte de data efectuării vaccinului iar noi îl vom aduce special pentru tine, la cel mai mic preț din orașul Constanța.
adeverințe medicale: incluse;
servicii medicale suplimentare: 15% discount* (consultații de specialitate, analize medicale, investigații).

25 € / lună

Imagine
Spitalul Privat Isis
Raisa
Imagine

Denis
Imagine
Imagine
ramona 79
Administratorul site-ului

Re: In continuare impreuna

Mesajde alinalex » Lun Iul 29, 2013 10:07 am

Buna Ramona ,
Am o rugaminte , baietelul meu Luca face pe 8 aug 1 an (nascut la Isis evident :) ) si cred ca este cazul sa ii fac un set de analize . Tu ce pediatru imi recomanzi la Isis?
Mersi,
alinalex

Mesajde ramona 79 » Lun Iul 29, 2013 2:14 pm

alinalex scrie:Buna Ramona ,
Am o rugaminte , baietelul meu Luca face pe 8 aug 1 an (nascut la Isis evident :) ) si cred ca este cazul sa ii fac un set de analize . Tu ce pediatru imi recomanzi la Isis?
Mersi,

Alina, deja 8 luni? :)
Ce dr. neonatolog a fost prezenta la nasterea baietelului tau? Ai putea merge cu acelasi medic daca ai fost multumita.
Eu nu prea mai fac recomandari pentru ca fiecare persoana are anumite asteptari. Medicii mei preferati ar putea sa nu fie pe placul altor persoane asa ca evit sa fac recomandari, pot sa te asigur insa, ca la Isis sunt medici buni, mergi cu toata increderea.
Raisa
Imagine

Denis
Imagine
Imagine
ramona 79
Administratorul site-ului

Mesajde alinalex » Lun Iul 29, 2013 3:22 pm

La nastere noi am avut-o pe d-na doctor Oprea , dar sincera sa fiu , nu mi-a lasat o impresie tocmai grozava de aceea m-am gandit sa te intreb pe tine ce medic ai la buburuze :).
alinalex

Inapoi la In Continuare Impreuna