Despre campanie

Un oras ramane o simpla asezare daca nu exista oameni care sa marcheze locul prin valoare.

Moderator: Sorina

Despre campanie

Mesajde Sorina » Joi Noi 03, 2011 9:11 am

Zece Oameni de Valoare pentru Constanta

Motto:

Un oras ramane o simpla asezare daca nu exista oameni care sa marcheze locul prin valoare. Adevaratele valori nu au nevoie de reclama, dar merita sa fie premiate cu o distinctie. Oameni hotarati care si-au construit cariere de exceptie in diverse domenii, care au inregistrat erformante, care ne-au depasit asteptarile. Oameni care fac cinste orasului in care traim si care ne-au asigurat notorietatea pe meleaguri indepartate. Renumiti printre straini, apreciati de constanteni.

„Zece Oameni de valoare pentru Constanta” este un proiect ambitios in cadrul caruia sunt recunoscute personalitati care, dand dovada de profesionalism in activitatea pe care o desfasoara, se constituie in modele pentru societatea romaneasca. Evenimentul reprezinta o recunoastere publica a reusitelor unora dintre cei mai valorosi oameni ai tarii,care au contribuit la dezvoltarea orasului – port Constanta.

In semn de apreciere pentru interesul acordat dezvoltarii orasului, Isis Medical Center dedica anual oamenilor de valoare ai Constantei un eveniment special.

Anul trecut a avut loc prima editie a evenimentului. Pe 7 martie 2011, Pavilionul Expozitional Constanta a gazduit in premiera gala “Zece Oameni de Valoare pentru Constanta” care a reunit nume cu rezonanta ale orasului de la malul marii. Peste 700 de persoane au luat parte la eveniment.

Au fost inmanate trofee de excelenta personalitatilor care au realizat lucruri remarcabile, care au reprezentat cu succes spiritul constantean si au luptat pentru un loc fruntas, in orice domeniu au activat.

Distinctiile au fost oferite personalitatilor in semn de recunostinta fata de implicarea cu profesionalism de care au dat dovada in activitatea pe care au desfasurat-o, devenind astfel modele pentru societatea romaneasca.

Isis Medical Center recunoaste valoarea si ii pretuieste pe cei care o pastreaza

Ca si la prima editie, decernarea premiilor anului 2012 va urmari succesiunea celor 10 categorii ce includ o serie de domenii care reflecta calitatea vietii sociale din Constanta: Medicina, Academic, Politica, Lumea afacerilor, Administratie, Contributie la dezvoltarea societatii, Cultura si Arta, Sport, Muzica si Divertisment, Mass-Media.

O campanie initiata de Clubul Isis si sustinuta de Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniul National – Consiliul Judetean Constanta si Isis Medical Center.

Parteneri media: Neptun TV, Telegraf, Agerpres.

http://www.oamenidevaloare.ro
Sorina

Re: Despre campanie

Mesajde ramona 79 » Joi Feb 09, 2012 3:52 pm

Clip_Oameni_de_Valoare
http://www.youtube.com/watch?v=m9-b2ZHjz_8

Spot TV pentru Gala "10 Oameni de Valoare pentru Constanta". Initiativa apartine Clubului ISIS iar actiunea are loc anual.Anul acesta pe data de 21 martie
Gala "10 Oameni de Valoare pentru Constanța" își propune să scoată la rampă exemplele demne de urmat în societatea românească.
Raisa
Imagine

Denis
Imagine
Imagine
ramona 79
Administratorul site-ului

Mesajde ramona 79 » Joi Feb 09, 2012 8:41 pm

Raisa
Imagine

Denis
Imagine
Imagine
ramona 79

Mesajde ramona 79 » Sam Feb 18, 2012 9:43 am

Va invit sa urmariti un reportaj realizat de Tv Neptun "Zece oameni de Valoare pentru Constanta ,campanie initiata de Clubul Isis si sustinuta de Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniul National – Consiliul Judetean Constanta si Isis Medical Center.
http://www.reporterntv.ro/stire/constan ... de-valoare
Raisa
Imagine

Denis
Imagine
Imagine
ramona 79

Mesajde ramona 79 » Lun Feb 20, 2012 4:13 pm

"Fiecare dintre noi avem nevoie de eroi."
"Un om exemplar este cel care ma inspira sa fiu mai bun".

Imagine
Imagine
Raisa
Imagine

Denis
Imagine
Imagine
ramona 79

Mesajde ramona 79 » Mie Feb 29, 2012 9:38 am

un clip cu Adrian Costea in care puteti afla toate detaliile despre gala zece oameni de valoare pentru Constanta

http://www.isistv.ro/evenimente/totul-d ... itia-2012/
Raisa
Imagine

Denis
Imagine
Imagine
ramona 79

Mesajde ramona 79 » Joi Mar 01, 2012 10:57 am

Imagine
Raisa