Zece Oameni de Valoare pentru Constanta- editia 5

Un oras ramane o simpla asezare daca nu exista oameni care sa marcheze locul prin valoare.

Moderator: Sorina

Zece Oameni de Valoare pentru Constanta- editia 5

Mesajde ramona 79 » Lun Oct 13, 2014 10:07 am

Campania Zece Oameni de Valoare este un proiect aflat intr-un progres continuu, care a evoluat apreciind tot ce inseamna valoare. Un proiect care a adunat emotii, povesti de succes, incurajari si oameni care au reusit.
Si nu ne oprim aici, vom continua sa cautam in fiecare dintre noi, dorinta de a reusi, de a face o schimbare de a fi un bun exemplu pentru generatiile viitoare.
Oameni care au contribuit, ne-au inspirat si ne-au determinat sa cautam in jurul nostru cetateni cu aspiratii asemanatoare, care iubesc performanta indiferent de domeniul care in care activeaza.
"Zece Oameni de Valoare pentru Constanta" este dedicat celor care indraznesc, care vor sa aiba succes, ghidandu-se in viata dupa principii modeste.
Intră pe www.oamenidevaloare.ro si lansează propunerea ta pentru domeniile Medicina, Administratie, Politica, Contributie la dezvoltarea societatii, Academic, Lumea afacerilor, Cultura si arta, Muzica si divertisment, Sport, Mass-media.
Constanta recunoaste valorile! Tu decizi nominalizarile.
Raisa
Imagine

Denis
Imagine
Imagine
ramona 79
Administratorul site-ului

Re: Zece Oameni de Valoare pentru Constanta- editia 5

Mesajde ramona 79 » Lun Oct 13, 2014 10:09 am

Intrucât reconstrucția morală continuă, ne dorim să îmbogățim familia oamenilor de valoare an de an. Astfel, personalitățile câștigătoare la edițiile anterioare nu vor mai putea fi propuse la această ediție.

Acestea beneficiază deja de recunoașterea și susținerea noastră, rămân adevărate valori în sufletul nostru, ne bucurăm de realizările continue ale acestora și le oferim recunoștința noastră.

Află noutățile din regulamentul de anul acesta pe http://www.oamenidevaloare.ro/regulament/
Raisa
Imagine

Denis
Imagine
Imagine
ramona 79
Administratorul site-ului

Inapoi la Zece Oameni de Valoare pentru Constanta